خبرنگاران 91 نفر در دوره های مختلف سوادآموزی کامیاران قبول شدند

سنندج - خبرنگاران - رئیس آموزش و پرورش کامیاران گفت: 91 نفر از سوادآموزان دوره های مختلف این شهرستان در سال تحصیلی 98 - 97 نمره قبولی کسب نموده اند.

خبرنگاران 91 نفر در دوره های مختلف سوادآموزی کامیاران قبول شدند

هادی اله ویسی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: سال گذشته 198 نفر سهمیه دوره سوادآموزی بی سوادی صفر شهرستان بود که 204 نفر جذب شدند و 48 نفر در این دوره نمره قبولی کسب کردند.

وی اضافه نمود: در دوره تحکیم (یادآوری مطالب گذشته) نیز 79 نفر سهمیه این شهرستان بود که 69 نفر جذب و 16 نفر در این دوره قبول شدند.

اله ویسی با بیان اینکه در دوره انتقال که معادل پایه ششم ابتدایی است سهمیه شهرستان 76 نفر بود، اضافه نمود: در این دوره 72 نفر تحت پوشش و 5 نفر نیز به صورت متفرقه تحت پوشش قرار گرفتند و 27 نفر نیز پیروز به کسب نمره قبولی شدند.

رئیس آموزش و پرورش کامیاران با اشاره به اینکه این افراد باید ابتدا شناسایی و سپس جذب شوند، یادآور شد: جذب سوادآموزان از مرداد 98 شروع می گردد ولی هنوز سهیمه سال جاری این شهرستان اعلام نشده است.

وی گفت: با کوشش مدیریت و شورای آموزش و پرورش این شهرستان تارکان تحصیل در مقطع ابتدایی در کامیاران به صفر رسیده و به منظور تقویت سیستم آموزشی در این مقطع که از حساسیت بالایی برخوردار است تمام توان خود را در نقاط شهری و روستایی بکار گرفته ایم تا همگان بتوانند از آموزش مناسب برخوردار باشند.

7349/ 9102

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 91 نفر در دوره های مختلف سوادآموزی کامیاران قبول شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 91 نفر در دوره های مختلف سوادآموزی کامیاران قبول شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید