بابت عصبانیتم عذرخواهی می کنم، 3 سال قهرمانی باحمایت کسی نبوده است

به گزارش مجله فوتبال، آخرین دیدار از روز نخست هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر از ساعت 18:30 دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی بین تیم های پرسپولیس و شهرخودرو برگزار گشت که این بازی با رجحان 3 بر یک سرخپوشان به خاتمه رسید. وحید امیری (9)، بشار رسن (16) و مهدی ترابی (64 - پنالتی) برای پرسپولیس و فرشاد فرجی (52) برای شهر خودرو گل زدند.

بابت عصبانیتم عذرخواهی می کنم، 3 سال قهرمانی باحمایت کسی نبوده است

وحید امیری گفت: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز فوق العاده حساس را کسب کنیم که شاید این امتیازات قهرمانی ما را مسجل کند. هر چه به سرانجام لیگ نزدیک می شویم بازی ها سخت تر می شد، بنابراین باید تمرکزمان روی بازی ها باشد تا هیچ امتیازی از دست ندهیم.

امیری در خصوص احتمال لغو بازی ها به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: ما نمی توانیم در این باره صحبت کنیم، تابع قوانین هستیم ولی باید نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنیم تا دچار بیماری کرونا نشویم.

وی در پاسخ به این سوال که انصاری فرد گفته همه چیز خوب است و بازیکنان 50 درصد مطالبات شان را دریافت کرده اند، گفت: زمان زیادی تا سرانجام لیگ باقی نمانده و شرایط آنقدر هم خوب نیست اما امیدوارم مسئولان تیم هر چه زودتر مسائل مالی را به طور کامل مرتفع کنند.

امیری با اظهار عذرخواهی از عصبانیتش در دقایق سرانجامی بازی گفت: به خاطر پنالتی که روی من انجام شد و داور آن را نگرفت عصبانی شدم اما از داور و همه کسانی که این صحنه را دیدند عذرخواهی می کنم و قول می دهم هرگز عصبانی نشوم چون تا به حال چنین رفتاری از من سر نزده بود.

وی در سرانجام گفت: امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن شود تا شاهد حضور هواداران در ورزشگاه باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بابت عصبانیتم عذرخواهی می کنم، 3 سال قهرمانی باحمایت کسی نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بابت عصبانیتم عذرخواهی می کنم، 3 سال قهرمانی باحمایت کسی نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید