شفر مشاوران خوبی ندارد، فتحی در خصوص حضور تماشاگران دربی درست گفت

گودرز حبیبی در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: اگر در خصوص دربی بخواهم تنها یک جمله صحبت کنم باید بگویم این بازی مساوی می گردد. چرا که اولویت هر دو تیم و هر دو مربی نباختن در این بازی است.

شفر مشاوران خوبی ندارد، فتحی در خصوص حضور تماشاگران دربی درست گفت

وی اضافه نمود: شفر می داند تیمش آبستن بحران است و یک شکست می تواند امنیت او روی نیمکت استقلال را به خطر بیندازد و این تیم را به بحران ببرد. پرسپولیس هم خسته است و هم بعد از دربی یک بازی سنگین با السد دارد و نمی خواهد آن بازی را فدای دربی کند. برای همین هر دو تیم با اولویت نباختن به میدان می آیند و بازی محتاطانه را در دستور کار قرار می دهند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص عملکرد شفر در فصل جدید بیان داشت: سرمربی استقلال نسبت به فصل قبل خودش افت نموده است. الان هفت هفته از لیگ برتر گذشته و او هنوز ترکیب ثابت تیمش را نشناخته و در هر بازی با یک ترکیب و یک سیستم به میدان می رود. تعویض های او جای سئوال فراوان دارد و باعث می گردد مورد نقد قرار گیرد. من نمی دانم شفر از چه کسی خط می گیرد اما مطمئنم مشاور یا مشاوران خوبی ندارد. اگر هم خودش این تصمیم ها را می گیرد که اشتباه می نماید.

حبیبی در خصوص بازیکنان خارجی این تیم توضیح داد: از خارجی ها هنوز چیزی ندیدیم و نمی دانم قرار است چه زمانی آنها خودشان را نشان دهند. گرو و نیومایر که هیچ، فقط طارق همام در وسط زمین قدری تحرک دارد که آن هم چیز خاصی نیست. اما از آنجایی که نفرات کناری اش خیلی قوی نیستند، بازی او تاحدودی به چشم می آید. وگرنه تاکنون پاس گل که هیچ، حتی یک پاس خطرناک هم ارسال ننموده است.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص مناظره مدیرعامل باشگاه استقلال با مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ بیان داشت: پر واضح است که در این زمینه حق با امیرحسین فتحی است. مدیرعامل استقلال کاملا حق داشت چون استادیوم آزادی زیرساخت لازم برای میزبانی یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس را در این بازی ندارد.

وی افزود: فوتبال ایران تاکنون بارها بابت تصمیمات اشتباه متضرر گردیده است. اگر دربی 90-10 برگزار گردد و اتفاقی بین طرفداران بیفتد و منجر به خسارتهای جانی گردد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "شفر مشاوران خوبی ندارد، فتحی در خصوص حضور تماشاگران دربی درست گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر مشاوران خوبی ندارد، فتحی در خصوص حضور تماشاگران دربی درست گفت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید