هفتمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد

به گزارش مجله فوتبال، شانزدهمین کنگره ملی و هفتمین کنگره بین­ المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی، 16 لغایت 18 شهریور ماه 99 در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد.

هفتمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله فوتبال، شانزدهمین کنگره ملی و هفتمین کنگره بین­ المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی با شرکت شخصیت­های برجسته دانشگاهی و علمی داخل و خارج از کشور در روز های 16 لغایت 18 شهریور ماه 99 در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این کنگره که با همکاری فدراسیون بین المللی شیمی بالینی (IFCC) و اتحادیه بین ­المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی (IUBMB) برگزار خواهد شد، آشنایی اساتید، محققان و دانشجویان رشته ­های بیوشیمی و بیولوژی مولکولی با آخرین دستاورد های پژوهشی این حوزه است. همچنین با توجه به نقش برجسته رشته بیوشیمی بالینی در آزمایشگاه تشخیص طبی، اساتید و دانشجویان رشته بیوشیمی بالینی و علوم آزمایشگاهی با آخرین پیشرفت های این رشته آشنا خواهند شد.

اساتید، محققان و دانشجویان حوزه­ های بیوشیمی و بیولوژی مولکولی تا 16 خرداد ماه 99 فرصت دارند دستاورد های پژوهشی خود را در قالب خلاصه مقالات برای کنگره ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هفتمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفتمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید