خبرنگاران سیلاب، برق 37روستا و آب 23 روستای لرستان را قطع کرد

به گزارش مجله فوتبال، تهران-خبرنگاران- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: برق 37روستا و آب 23 روستابر اثر بارش شدید باران و وقوع سیل در لرستان، قطع شد.

خبرنگاران سیلاب، برق 37روستا و آب 23 روستای لرستان را قطع کرد

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو ، میثم جعفرزاده اضافه کرد: بیش از 120 تیم عملیاتی در منطقه از شب گذشته در حال برطرف عیب هستند.

وی ادامه داد: مصرف برق برای گرمایش با توجه به قطعی گاز در شهر معمولان در اثر سیلاب، افزایش یافته که امیداست با یاری مردم در اینشهر معمولان برای مدیریت مصرف، قطع برق در شهر رخ ندهد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو اضافه کرد: یکی از فیدرهای 20 کیلوولت در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بر اثر بارش و تند باد از مدار خارج شده و 100 روستا در حال حاضر بی برق است.

جعفرزاده توضیح داد: پیش بینی می گردد با کوشش مستمر تیم های عملیاتی، تا عصر امروز فیدر مذکور در کهگیلویه و بویراحمد برق دار گردد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو اضافه کرد: میانگین بارش ها تا ساعت 6:30 دقیقه امروز 104 میلی متر گزارش شده که بیشترین بارش با 145 میلی متر در نورآباد و کمترین بارش با 70 میلی متر در پلدختر ثبت شده است.

وی ادامه داد: طی 38 ساعت گذشته متوسط بارش های استان 94.7 میلی متر بوده است.

جعفرزاده اضافه کرد: بارش ها تا خاتمه وقت امروز ادامه دارد و بر همین اساس از مردم استان درخواست می گردد با توجه به حجم بالای بارش های رگباری و افزایش دبی رودخانه ها به هیچ عنوان در حاشیه رودخانه ها بخصوص قسمت های عبوری درون شهرها توقف نکنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سیلاب، برق 37روستا و آب 23 روستای لرستان را قطع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سیلاب، برق 37روستا و آب 23 روستای لرستان را قطع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید