گودرزی: خاطرات خوبی از بازی در تراکتورسازی دارم، مقابل پرسپولیس اجازه نمی دهیم حرف و حدیثی ایجاد گردد

شهرام گودرزی، هافبک تهاجمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در بازی با پرسپولیس پرقدرت ظاهر خواهیم شد و اجازه نخواهیم داد که در خصوص این بازی حرف و حدیثی ایجاد گردد.

گودرزی: خاطرات خوبی از بازی در تراکتورسازی دارم، مقابل پرسپولیس اجازه نمی دهیم حرف و حدیثی ایجاد گردد

شهرام گودرزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به وضعیت پارس جنوبی جم و شکست این تیم برابر ذوب آهن گفت: تیم ما شرایط بدی ندارد. در همین بازی با ذوب آهن هم نمایش خوبی داشتیم و موقعیت های زیادی را از دست دادیم. ما مستحق این بودیم که امتیاز بگیریم، ولی متأسفانه مثل خیلی از بازی ها بدشانس بودیم. امیدوارم که در دو بازی پایانی خوب امتیاز بگیریم تا شرایط مان در جدول بهتر گردد.

وی در مورد مسائل اقتصادی پارس جنوبی جم یادآور شد: ما از چند ماه قبل مشکل داریم و بارها هم در مورد این مسائل صحبت کردیم که چیزی عوض نشده است. آقای رضاییان هم به تنهایی نمی تواند مسائل را حل نماید و مسئولان باید به فکر باشند. پارس جنوبی دلخوشی مردم جم است و حیف است که چنین تیمی با بحران اقتصادی روبرو گردد. همه ما امیدوار هستیم که به زودی مسائل رفع گردد.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پارس جنوبی جم که سابقه بازی در تراکتورسازی را هم دارد، در مورد تقابل با تیم سابقش در هفته بیست ونهم لیگ برتر گفت: من خاطرات خوبی از بازی در تراکتورسازی دارم و خوشحالم که دوباره به تبریز برمی گردم. شرایط ما در جدول طوری است که دوست داریم در دو بازی آخر خوب امتیاز بگیریم. تراکتورسازی دنبال برد و رسیدن به سهمیه است، ولی ما هم انگیزه های خاص خودمان را داریم و می خواهیم در تبریز نتیجه بگیریم.

گودرزی در رابطه با بازی آخر تیمش برابر پرسپولیس و اینکه شاید سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده گردد، توضیح داد: هدف ما ارائه فوتبال شرافتمندانه است و دوست نداریم حقی ضایع گردد. مطمئن باشید مقابل پرسپولیس اجازه نمی دهیم حرف و حدیثی ایجاد گردد و نمایش محکمی در این بازی خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گودرزی: خاطرات خوبی از بازی در تراکتورسازی دارم، مقابل پرسپولیس اجازه نمی دهیم حرف و حدیثی ایجاد گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گودرزی: خاطرات خوبی از بازی در تراکتورسازی دارم، مقابل پرسپولیس اجازه نمی دهیم حرف و حدیثی ایجاد گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید