کمیته تصمیم گیری در مورد کرونا در اتاق اهواز راه اندازی شد

به گزارش مجله فوتبال، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: هیات رئیسه این اتاق ضمن اعتقاد به لزوم توجه و عمل به همه موازین بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بر این باور است که این امر نباید منجر به تعطیلی بنگاه های مالی یا ایجاد وقفه در فعالیت فعالان مالی و ارائه خدمات ضروری به آنان گردد.

کمیته تصمیم گیری در مورد کرونا در اتاق اهواز راه اندازی شد

شهلا عموری اضافه کرد: به واسطه حساسیت این شرایط و لزوم محافظت از سلامتی کارکنان، اعضا و مخاطبان اتاق و همچنین ضرورت به روز بودن تصمیم گیری ها، کمیته ای با نام کمیته تصمیم گیری در مورد ویروس کرونا در اتاق اهواز راه اندازی و اولین جلسه آن نیز برگزار شده است.

به گفته عموری، کلیه اطلاعات و تصمیم گیری ها به وسیله این کمیته به مخاطبان اتاق اهواز و فعالان مالی استان خواهد رسید.

پیش ازاین نیز اتاق اهواز برای محدود کردن دایره شیوع ویروس کرونا و ایجاد امنیت بهداشتی جهت کارکنان و مخاطبان اتاق، ساعت کاری کارکنان خود را کاهش داده بود. همچنین تعلیق جلسات و نشست های اتاق و برنامه ریزی جهت موکول کردن آنها در زمان مناسب، کوشش برای انجام کار اعضا بدون احتیاج به حضور فیزیکی، ضدعفونی کردن کامل ساختمان به صورت دوره ای و تهیه مواد و تجهیزات بهداشت فردی جهت کارکنان از دیگر اقدامات اتاق اهواز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بوده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "کمیته تصمیم گیری در مورد کرونا در اتاق اهواز راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته تصمیم گیری در مورد کرونا در اتاق اهواز راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید