هولولنز2 مایکروسافت روی صحنه کار نکرد

مایکروسافت در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان قصد داشت هدست جدید واقعیت افزوده به نام هولولنز2 را نمایش دهد اما هنگام رونمایی اختلالی به وجود آمد و دموی مذکور پخش نشد.

هولولنز2 مایکروسافت روی صحنه کار نکرد

کنفرانس سالانه توسعه دهندگان Build شرکت مایکروسافت در امسال با یک اختلال شروع شد.

این شرکت فناوری آماده بود تا شبیه سازی های مأموریت آپولو 11 را با استفاده از هولولنز 2 نمایش دهد. هولولنز 2 جدیدترین هدست واقعیت افزوده این شرکت است. اما اختلالاتی هنگام این رونمایی رخ داد.

اندی چیکان یکی از کارشناسان فضایی و جان نول سرپرست جلوه های ویژه و مدیر ارشد خلاقیت شرکت Industrial Light and Magic در حالی که هدست های هولولنز را به چشم گذاشته بودند روی صحنه حاضر شدند اما دمویی که آنها قصد نمایش داشتند، اصلاً پخش نشد.

نول گفت: ما مأموریت آپولو را با استفاده از فناوری قرن بیست و یکم و قدرتUnreal Engine و هولولنز بازسازی می کنیم.

هردو کارشناس کنار صحنه ایستادند و منتظر پخش انیمیشن بودند. اما انیمیشن دمو پخش نشد. چیکان در این باره گفت: خب به نظر می رسد انجام یک دمو زنده سخت تر از فرود روی ماه باشد!

آنها به سرعت از صحنه خارج شدند. این لحظه سرشروعی عجیب برای کنفرانس Build را رقم زد که تمرکز اصلی آن خدمت ابر مایکروسافت به نامAzure است.

به هرحال کمی پس از این اختلال ساتیا نادلا مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت در صحنه حاضر شد تا درباره خدمت Azureسخنرانی کند.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "هولولنز2 مایکروسافت روی صحنه کار نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هولولنز2 مایکروسافت روی صحنه کار نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید