طهماسبی: با 350 میلیون تیم سوم لیگ کشتی شدیم، به هیچ کسی نه از لیگ یک و نه لیگ برتر بدهی نداریم

ملی پوش سابق کشتی آزاد گفت: با بودجه 150 میلیون تومانی در لیگ دسته اول شرکت کردیم و قهرمان شدیم، با بودجه 350 میلیون تومان هم به لیگ برتر رفتیم و به مقام سوم رسیدیم.

طهماسبی: با 350 میلیون تیم سوم لیگ کشتی شدیم، به هیچ کسی نه از لیگ یک و نه لیگ برتر بدهی نداریم

حسن طهماسبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد اینکه آیا استان گلستان سال جاری نیز در لیگ برتر حضور پیدا خواهد نمود، گفت: سال گذشته که از لیگ دسته اول جواز حضور در لیگ برتر را به دست آوردیم و در هر دو مسابقه حاضر بودیم، اما هنوز در مورد تیم داری سال جاری چیزی به ما نگفته اند و نمی دانیم باز هم می توانیم در مسابقات شرکت کنیم یا نه. البته به صورت شفاهی که صحبت از شرکت در لیگ برتر کشتی آزاد است.

سرمربی تیم راه وشهرسازی گلستان که سال گذشته تیمش به مقام سوم لیگ برتر رسید، تاکید نمود: با بودجه 150 میلیون تومانیی در لیگ دسته اول شرکت کردیم و قهرمان شدیم، با بودجه 350 میلیون تومان هم به لیگ برتر رفتیم و به مقام سوم رسیدیم. به هیچ کسی هم نه از لیگ دسته اول و نه لیگ برتر بدهی نداریم. درست است که قراردادهای مان خیلی پایین بودند اما پول همه را به موقع پرداخت کردیم.

وی با اشاره به وضعیت این روزهای کشتی گفت: فعلا که حاشیه زیاد است، همه اینهایی که مدعی ریاست فدراسیون کشتی هستند هم بزرگتر ما و هم از بزرگان کشتی هستند. من در دوره ریاست امیررضا خادم کشتی گیر بودم، زمانی هم که علیرضا دبیر کشتی می گرفت تازه کشتی می گرفتم. آنها از قهرمانان دنیا و المپیک هستند و امیدوار هستم هر کسی این مسئولیت را برعهده می گیرد به نفع کشتی باشد و کشتی گیر و مربی ضرر نکنند و این رشته رو به جلو حرکت کند چون کشتی واقعا ورزش مظلومی در ایران است. نه تنها در استان ما، بلکه در همه استان ها همین طور است.

طهماسبی توضیح داد: در همین استان گلستان، بسکتبال هم در لیگ برتر تیم داری کرد و با بودجه 3 میلیاردی به مقام دوم رسید، ما هم با بودجه 350 میلیونی سوم شدیم و دریغ از یک تشکر و تبریک. بسکتبالی ها همه از دوستان ما هستند و ما هم از نایب قهرمانی آنها بسیار مسرور شدیم، شهرداری، شورای شهر، فرماندار و استاندار همه حامی این تیم بودند اما کشتی را فقط مدیرکل ورزش استان حمایت کرد. برای همین است که می گویم کشتی همه جای ایران مظلوم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طهماسبی: با 350 میلیون تیم سوم لیگ کشتی شدیم، به هیچ کسی نه از لیگ یک و نه لیگ برتر بدهی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طهماسبی: با 350 میلیون تیم سوم لیگ کشتی شدیم، به هیچ کسی نه از لیگ یک و نه لیگ برتر بدهی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید