دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی فراخوان داد

فراخوان دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی با تکیه بر اجرای آثار با کلام مبتنی بر منظومه های تغزلی از شاعران کهن ایران زمین، همچنین شاعران بومی (با گویش ها و زبان های محلی) منتشر شد.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی فراخوان داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از تاریخ 16 تا 19 آبان در شهر کرمان و در گستره ملی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به صورت غیر رقابتی برگزار خواهد شد.

فراخوان این جشنواره بنا بر اهداف و مأموریت های تعیین شده در آئین نامه برگزاری جشنواره و شناسایی، ظرفیت سازی و حمایت از فعالیت های خلاقانه هنرمندان موسیقی بومی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری و اصالت های فرهنگی - موسیقایی هر منطقه تهیه و تنظیم شده است.

ستاد جشنواره با انتشار این فراخوان از کلیه هنرمندان این حوزه موسیقی در عرصه اجرای صحنه ای دعوت می نماید تا در صورت تمایل با مطالعه دقیق آن و ارسال آثار و مدارک لازم در برگزاری هرچه پربارتر این رویداد مشارکت نمایند. درخواست های ارسالی پس از آنالیز و تأیید کارشناسان هیأت انتخاب این امکان را خواهند یافت تا در بخش اصلی جشنواره به اجرای برنامه بپردازند.

برای مطالعه متن این فراخوان اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید