آنابل به خانه می آید حریف داستان اسباب بازی 4 نشد

فیلم سینمایی داستان اسباب بازی 4 (Toy Story 4) جدیدترین محصول والت دیزنی پیروز شد با فروش 17 میلیون دلاری در روز آدینه پیروزی قاطعی در برابر دو رقیبش فیلم های آنابل به خانه می آید (Annabelle Comes Home) و دیروز (Yesterday) کسب کند.

آنابل به خانه می آید حریف داستان اسباب بازی 4 نشد

داستان اسباب بازی 4 که در هفته اول اکران خود پیروز شده بود 118 میلیون دلار بفروشد و میزان درآمدزایی خود را در 6 روز اول به 167 میلیون دلار رساند در هفته دوم اکران به صدرنشینی خود در باکس آفیس ادامه داد و تخمین های اولیه از فروش 55.9 میلیون دلاری این فیلم در هفته دوم حکایت دارد. این رقم فروش در هفته دوم تا حد زیادی نزدیک به فروش هفته دوم داستان اسباب بازی 3 است که پیروز شده بود در دومین هفته 59 میلیون دلار بفروشد.

فیلم سینمایی آنابل به خانه می آید که روز آدینه فروش 6.6 میلیون دلاری را تجربه کرد در مجموع سه روز فروش افتتاحیه به 19.2 میلیون دلار فروش رسید و با فاصله ای قابل توجه نسبت به جدیدترین قسمت داستان اسباب بازی در رده دوم نهاده شد. پیش بینی می گردد این فیلم سینمایی ظرف 6 روز نخست اکران خود 30 میلیون دلار بفروشد. میزان فروش 19.2 میلیون دلاری آنابل به خانه می آید باعث شده این اثر ترسناک بدترین افتتاحیه در مجموعه فیلم های احضار (Conjuring) را تجربه کند. برای مثال و در مقام مقایسه می توان به افتتاحیه فیلم سینمایی آنابل: آفرینش (Annabelle: Creation) اشاره نمود که در سه روز اول افتتاحیه در سال 2017 پیروز شد 35 میلیون دلار بفروشد.

فیلم جدید مجموعه ترسناک احضار از مخاطبین نمره -B گرفته؛ نمره ای که می تواند تا حدی دلیل فروش نه چندان قدرتمند افتتاحیه این فیلم سینمایی را شرح دهد و همانطور که پیشتر اشاره نمودیم آنابل جدید از زاویه دید منتقدان نیز اثر چندان قدرتمندی به حساب نمی آید. با وجود فروش حدودا 19 میلیون دلاری فیلم سینمایی آنابل به خانه می آید در سه روز نخست اکران، در مجموع و با در نظر دریافت فروش جهانی می توان ادعا کرد که این اثر ترسناک کم هزینه در مدار سوددهی قرار گرفته است.

منبع: دیجیکالا مگ

به "آنابل به خانه می آید حریف داستان اسباب بازی 4 نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنابل به خانه می آید حریف داستان اسباب بازی 4 نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید